nogi do stolow

Metalowe nogi do stołów – 3 powody, dla których warto na nie postawić

Metalowe nogi do stołów cieszą się ogromną popularnością ze względu na niezwykły ich styl, który pasuje do praktycznie każdego wnętrza. Na rynku dostępne są zarówno w nowoczesnych, prostych formach, jak i te w fantazyjnych kształtach. Z jakich trzech konkretnych powodów warto na nie postawić? Podpowiadamy.

Metalowe nogi do stołów są bardzo wytrzymałe

Metalowe nogi do stołów cechują się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Są także niezwykle uniwersalne. Można je montować zarówno do ciężkich i obszernych blatów, a także do małych biurek i innych mebli. Świetnie nadają się zwłaszcza do warsztatów roboczych, w których nietrudno o przypadkowe uszkodzenia. Doskonale sprawdzają się także we wnętrzach eleganckich domów i mieszkań.

Ze względu na zastosowanie wysokiej jakości materiału, mogą nam posłużyć przez długie lata. Nie ma także potrzeby, aby wykonywać ich regularnej renowacji. Pokryte są specjalną warstwą odpornej na uszkodzenia warstwy, która nie łuszczy się pod wpływem uszkodzeń lub niekorzystnych warunków w pomieszczeniu.

Metalowe nogi do stołów wyróżniają się dużą estetyką wykonania

Cechą wyróżniającą metalowe nogi do stołów jest ich wysoka estetyka wykonania. Zazwyczaj są malowane proszkowo na wybrany kolor, najczęściej czarny. Są tym samym chętnie wybierane jako elementy do własnoręcznej budowy unikatowych stołów w stylu industrialnym. Nogi do stołów wykonane z metalu są praktycznie niezbędnym elementem we wnętrzach loftowych. To one nadają takim pomieszczeniom niezwykłego klimatu i atmosfery. Wyjątkowe modele metalowych nóg do stołu oferuje między innymi firma R-Mix.

Metalowe nogi do stołów są łatwe w montażu

Jednym z istotnych powodów przemawiających za wyborem właśnie metalowych nóg do stołów, są kwestie związane z ich łatwym i intuicyjnym montażem. Każdy taki produkt wyposażony jest w specjalne elementy instalacyjne. W takim przypadku wystarczy przyłożyć produkt do spodniej części blatu i użyć wkrętów w odpowiednim rozmiarze. Proces montażu jest bardzo intuicyjny i praktycznie nie ma możliwości pomyłki lub uszkodzenia produktu w takcie jego instalacji.

Dodaj komentarz

Scroll to top